Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Yandex.Store nabízí Aplikace z Androidu na SailfishOS!

Michal Poláček 0

Společnost Yandex je vyhledávač a IT-společnost, která vyvíjí různé služby. Nyní prostřednictvím svého „obchodu“ míří i do celé Evropy a zbytku světa díky Jolle.

O společnosti
Yandex drží 62% podíl na ruském trhu (červenec 2013). Jejich služby dobře fungují v Bělorusku, Kazachstánu, Turecku a Ukrajině.
Hlavním cílem lidí v Yandexu  je řešení problémů. Každé problémy na síti, reálném světě, osobním i vědeckém oboru jsou brány vážně. Toto jsou také hlavní důvody, proč neustále zlepšují vyhledávač a nabízí nové služby.

yandex.store

Yandex.Store je vlastně alternativa k Google Play. Jedná se o na zakázku vytvořenou aplikaci, kterou také používá Sailfish, ale lze ji také nainstalovat na Android. Momentálně se v obchodě nabízí přes 85 000 aplikací, které tam také přidávají samotní vývojáři. Všechny aplikace jsou kontrolovány Kaspersky antivirem, zda nepředstavují nebezpečí pro uživatele. Platit můžete klasicky kreditkou, prémiovými SMS nebo Yandex měnou. Nechybí zde ani automatická aktualizace nainstalovaných aplikací tak, jak to známe z Google Play.

yandex store

Pokud chcete aplikaci stáhnout je nutné navštívit jejich stránky nebo přes mobil navštívit adresu pro stažení (http://m.store.yandex.com/). Po stažení Vás mile překvapí, že aplikace je lokalizována, a tak se nemusíte bát azbuky, kterou potkáte jen v obrázcích aplikací, které si připravili ruští vývojáři. Aplikaci testujeme, možná o ní ještě uslyšíte…

Screenshot_2014-01-06-18-11-21 Screenshot_2014-01-06-17-23-29 Screenshot_2014-01-06-17-23-39 

Komentáře jsou uzavřeny.