Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

DropBox: více než našlapané úložiště v „mraku“!

Michal Poláček 0

Proč se tahat s kabely nebo paměťovými kartami, aby váš digitální život zůstal snadno přístupný pro vás, nebo dokonce pro vaše přátele? Zejména, když je možné místo toho jednoduše uschovat mnoho z těchto souborů v jednom centrálním úložišti (cloudu), a v případě potřeby si je jednoduše zobrazit.

Je to skvělý nápad, ukládat si vaše soubory do Cloudu . Nikdy totiž nevíte, kdy se vám ona paměťová karta pokazí nebo kdy nedej bože ztratíte telefon. DropBox pro Android umožňuje snadný přístup do uznávaného DropBox cloud storage z telefonu Android.
Ať už potřebujete vytvořit nový účet DropBox nebo se přihlásit do účtu, který jste si vytvořili již dříve, aplikace vám vyjde vstříc a během minuty nebo dvou je připravena k provozu. Poté již můžete vytvářet nové složky nebo vidět ty, které ve Vašem vlastním DropBox účtu jsou z minula. Poté okamžitě můžete začít nahrávat soubory z vašeho telefonu. Poté, co jste nahráli soubory, tak je můžete stáhnout zpět do telefonu, notebooku nebo PC, kdykoli budete chtít. Samozřejmě tyto soubory můžete dále sdílet díky odkazu na prostřednictvím e-mailu, Facebooku , Twitteru etc. Nechybí ani funkce pro automatické zálohování vašich fotek, kdy dostanete na výběr mezi zálohou jen přes WIFI, nebo přes Wi-Fi a mobilní data. Služba DropBox vám nabízí 2GB úložiště online zdarma. Nabízí i Upgrade na placenou měsíčně službu, která poskytuje masivní skok maximálně na 500GB. Dále je zde možnost získat volný prostor jednoduše tím, že přivedete dalšího uživatele, kde za každého máte 500MB navíc, maximálně takto lze získat až 16GB navíc. I mnozí výrobci mobilních telefonů, už nabízejí 50GB volného místa do Dropboxu při koupi jejich produktů.
Co říci závěrem??? Snad jen, že DropBox není nic jiného než nepostradatelným nástrojem pro dnešní majitele smartphonu.
Video představující Dropbox
Aplikace pro android

Klient Dropbox je k dispozici také pro ostatní platformy …

Zdroj: Dropbox.com