Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

89/2012 Občanský zákoník: Offline do každé kapsy!

Michal Poláček 3

Tedy do každé kapsy, ve které je WP zařízení. Více o nově vydané offline aplikaci v článku.
Všichni uživatelé Windows Phone mají nyní možnost zdarma stahovat z Marketplace aplikaci 89/2012 Občanský zákoník, která obsahuje kompletní znění předpisu 89/2012 Sb. (Zákon občanský zákoník). Jistě ji ocení všichni, kteří do Občanského zákoníku potřebují alespoň občas nakouknout, obzvláště po novém roce a nevyhovuje jim nosit s sebou jeho papírovou podobu.
Aplikace funguje na Windows Phone 8 i 7.5 a na všech rozlišeních, takže nemusíte mít obavy, že by na vašem zařízení nefungovala. Veškerá data aplikace jsou uložena v telefonu, takže se nemusíte bát, že při častém prohlížení by vám spotřebovala datový limit.

wp_ss_20140104_0001   wp_ss_20140104_0002

Ovládání je velmi intuitivní a stejně jako celé prostředí WP je i prostředí aplikace průchozí do stran. Kromě samotného zobrazení zákoníku můžete vyhledávat v textu, využívat roztřídění a obsah a vybrat si ze tří velikostí písma podle toho, která vám nejvíce vyhovuje. V poslední aktualizaci navíc můžete přepínat mezi zpracovanými novelizacemi.
Stahovat můžete ZDE.

  1. Major Zeman Major Zeman

    Prosim a nenasel by se tento zakonik i na Symbian a nebo Android?Jirka Usti nad Labem

Komentáře jsou uzavřeny, ale <a href="http://newnokia.cz/aplikace/obcansky-zakonik-do-kazde-kapsy/trackback/" title="Trackback URL na tento článek">trackback</a> a pingback jsou aktivní.