Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jolla dnes začala přijímat předobjednávky na první finský Tablet.

Michal Poláček 2Vladimír Hach
Helsinki, Finsko – 20. srpna, 2015 – Jolla, mobilní společnost z Finska, dnes oznámila, že dnes začíná přijímat předobjednávky na očekávaný Jolla Tablet.Omezený počet tabletů, nabízející výborný uživatelský zážitek z vlastního operačního systému Jolla, Salfish OS 2.0, doplněný o kokurence schopný hardware a za zajímavou cenu, je dostupný v internetovém obchodě Jolla Online Shop.

Jolla Tablet je nováčkem na trhu s tablety a nabízí zcela nový uživatelský zážitek. Stejně jako ostatní Jolla produkty, i Jola Tablet je navržen ve Finsku a vyráběn v Hongkongu s funkcionalitou, minimalismem a jednoduchým stylem. Kromě obrovského úspěchu crowdfundingové kampaně na začátku tohoto roku získal Jolla Tablet také ocenění za nejlepší tablet na Mobile World Congress 2015, jedné z nejuznávanější akcí mobilního průmyslu.
Sami Pienimäki, spoluzakladatel Jolla se k témátu vyjádřil slovy:

jollaceosailfish

V březnu 2015 jsme na MWC v Barceloně představili prototyp Jolla Tabletu se Sailfish OS 2.0. Jolla Tablet vyhrál cenu za nejlepší tablet na MWC od Trusted Reviews a také obdržel spoustu pozitivních ohlasů z celosvětových médií a od účastníků konference. Od té doby jsme obdrželi mnoho žádostí od zákazníků na koupi Jolla Tabletu. Dnes s velkým potěšením můžeme oznámit, že zahajujeme předobjednávky – zatím v omezeném množství – na tento skvělý produkt pro nové zákazníky

  1. tom4as tom4as

    Zdravím,
    trochu vás poopravim. Dizajn je naozaj fínsky, no vyrába sa niekde v Hong Kongu resp. niekde v Číne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *