Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Spekulujeme: Čím překvapí Jolla na MWC 2014 v Barceloně?

Michal Poláček 2

MWC 2014 ve španělské Barceloně na konci února se blíží a my s napětím očekáváme, čím nás Jolla překvapí. Po vzoru Applu by se teoreticky mohla objevit levnější alternativa, ovšem více pravděpodobnější je pro nás Jolla Phone s QWERTZ. Trošku jsme si pohráli s photoshopem a render už je na světě!

jolla-concept-qwertz

polas
Dokážu si představit již zmíněnou „osekanou“ verzi Jolla Phonu (levnější, menší) pro masy, ale i vysouvací konstrukci. Prozatím ale ne jako prodejní kus, ale funkční prototyp demonstrující např. chování SailfishOS v režimu na šířku.
Barney
Dle mého úsudku by mohlo být představeno vydání Sailfish OS pro zařízení se systémem Android, pokud ano tak by si skoro každý mohl užít krásu Finského OS. Dále by se zde mohly objevit i další barevné kombinace již známého Jolla Phone. Nebo, což by bylo z mého pohledu vůbec to nejlepší, že by zde mohl Mark Dillon představit plnohodnotnou podporu Sailfish OS pro Nokii N9.
playman
Ačkoli neočekávám žádnou zásadní novinku, uvítal bych představení Jolly s QWERTZ klávesnicí. Na trhu takové telefony pomalu vymizely a tak si myslím, že by to byl logický krok pro získání nových zákazníků. S tím souvisí umožnění používání Sailfish OS v landscape režimu. Nicméně, vše se ukáže až na MWC, takže zatím můžu jen doufat.
A jak to vidíte vy, naši čtenáři? 24.2.2014 je tu co nevidět …

Komentáře jsou uzavřeny, ale <a href="http://newnokia.cz/jolla/spekulujeme-cim-prekvapi-jolla-na-mwc-2014-v-barcelone/trackback/" title="Trackback URL na tento článek">trackback</a> a pingback jsou aktivní.