Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Video: Ukázka SailfishOS na redakční Nokia N9!

Michal Poláček 4

Jelikož se nám na FB množí dotazy o SaifilshOS a Jolla obsahu na našem webu, tak jsme pro Vás připravili malou videoukázku tohoto OS na redakční Nokia N9! Kompletní návod v češtině a další videa uvedeme co nevidět. 😉


Pozn. šéfredaktora: Omlouváme se za sníženou kvalitu záznamu, jedná se totiž pouze o ukázku flashování systému, pokud někomu vadí hlasitá hudba v pozadí nebo klepání rukou, nechť si pustí jedno z vieí na YT, Nikdo není dokonalý, ani vy, ani my. 
Zdroj: Oficiální YouTube kanál my-Jolla.cz 

 1. Tomas Tomas

  Hrozné video. Rozmazané, roztřepané a šíleně rušivá hudba na pozadí. Budete-li natáčet návod instalace SailfishOS na Nokia N9, což já a jistě i spousta dalších uvítáme, tak prosím raději klasickou „reportáž“ a ne „umělecké, roztřepané video“ se zbytečnými efekty. Příště raději kameru na stativ a místo hlasité hudby mluvený komentář. Děkuji a přeji hodně zdaru.

  • Zdravím Tomáši,
   jelikož máme dlouhodobou zkušenost s chováním „konzumentů“ na internetu, děkujeme alespoň za snahu nám tento komentář napsat. Jelikož nejsme žádní profesionálové, nýbrž nadšení amatéři, máme jen omezené prostředky a nemůžeme mít vše perfektní – tip ťop. Měli jsme v plánu doplnit komentář o horší kvalitě záznamu. Jednalo se pouze o demonstrativní video, domnívám se že 6 minut je slušná dávka …
   Komentář o kvalitě videa doplněn do článku.
   S pozdravem
   Poláček M.

 2. Jarda Jarda

  Zdravím.
  Můžete natočit video kde bude Jolla na N9 a s komentářem, co a jak zatím funguje ? Flešování tady je celkem pěkně popsané, ale takové demonstrační video ne. N9 mám a tak se zatím rozhoduji jestli to mám vyzkoušet, nikde jsem se nedozvěděl co všechno funguje a jak.
  Děkuji.

  • Daniel Barnet Daniel Barnet

   Dobrý večer, video s komentářem je v plánu hned co mi přijde objednaný stativ. Chce to jen nějaký čas počkat.

Komentáře jsou uzavřeny.