Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Výběr vánočních reklam s mobilní tématikou pro zpestření Nového roku!

Michal Poláček 0

V rámci nastolení pohodové atmosféry jsme pro Vás připravili jeden článek na odlehčenou.
Podívejte se s námi na reklamy na mobilní produkty s Vánoční a Novoroční tématikou. Musím uznat, že některé z nich, mi už po pár dnech vysílání lezly pěkně na nervy, ale to je účel většiny televizních reklam. Některé jsou povedené více, některé méně, posouzení nechám na vás, teď už se podívejte, které reklamy jsme pro vás v redakci vybrali jako nejzajímavější.
Hned na začátek je tu reklama od operátora Vodafone s falešnými soby. Vysílaná byla v roce 2006 a určitě stojí za připomenutí, už jen kvůli originálnímu nápadu.

Teď jedna z roku 2013. Autorem je opět Vodafone.

Další dvě reklamy od červeného operátora, tentokrát s tématem Vánočních stromečků.

Teď si nasadíme růžové brýle a podíváme se, na jaké reklamy se snažil v předvánočním období nalákat nové zákazníky T-Mobile. V první se objevil Bolek Polívka a ve druhé dokonce nesmrtelný Chuck Norris.

2014

Nakonec pár reklam za zahraniční, konkrétně od operátora působícího na území Ameriky – Verizon. I ten se snaží rok co rok nalákat nové zákazníky na povedené Vánoční reklamy.

Je nějaká reklama s Vánoční nebo Silvestrovskou tématikou, která Vás zaujala a ve článku není? Podělte se o ni s námi v komentářích. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *