Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nejsem materialista …

Michal Poláček 0

Co víc říct, jsem klasický technický neznaboh, který auta poznává podle barev, spotřebiče vybírá podle vzhledu a telefony rozděluje pouze na „tlačítkové“ a „dotykáče“.
Od mobilu vyžaduji tři základní funkce – telefonování, smsky a rádio, proto jsem neměla sebemenší důvod přecházet ze svého stařečka sony ericsonu na něco vymakanějšího. Jak to tak ale bývá, i já jsem byla zasvěcena do kouzel chytrých telefonů a upgradovala jsem na telefon HTC Desire S, kde využívám skvělé funkce jako telefonování, smskování a rádio, ano pravda občas se hodí i internet.
Hlavním rozdílem mezi mým stařečkem a htcéčkem bylo to, že jeho design vyžadoval trochu vlídnější zacházení. Pokaždé, když jsem mobil jen tak narychlo pohodila do kabelky společně s klíči, nějakýma šminkama a pilníkem na nehty, zuby mého přítele, zároveň i technického zasvětitele, zaskřípaly. Mě osobně na nějakém škrábanci nesejde, protože já jsem přece povznesena na materiální věci, ale po čase jsem si i já řekla, že bych měla s mobilem zacházet šetrněji, vydrželo mi to celé dva dny, kdy jsem mobil s vypětím všech sil nacpala do kapsičky po jeho předchůdci a při každém telefonátu nebo smsce jsem jej pak soukala ven a zase dovnitř, takže snažení směřovalo do záhuby.
Jednoho dne při brouzdání na netu můj přítel objevil obaly, tedy asi možná spíš zadní kryty, které jsem viděla poprvé v životě. Obal měl krásnou barvu, která vypadala freecoolínsky, tak jsme si řekli, že do toho půjdeme a zkusíme to.K obalu jsme přišoupli ještě pár ochranných fólií na display – přece jenom, když už, tak už. Obaly dorazily a já byla nadšená, kryt vypadal skvěle a navíc byl i mírně protiskluzový.
Dneska ho mám už zhruba rok a pravda je trochu jetý,ale zachoval můj dotykáč v naprosté pohodě, fólie na display je teda doškrábána celkem solidně a už jsem jí i jednou měnila,ale pod ní je display dost zachovalý – na to že se denně utkává s klíči, šminkami a další povinnou výbavou kabelky je to super záležitost. Desire S je navíc hliníkový a sami se můžete podívat jak vypadá dnes po sundání krytu:
Zabila jsem tedy dvě mouchy jednou ranou, jelikož můžu bez výčitek telefon fláknout do kabelky a zároveň jsem zachovala i fajn design 🙂
Obal můžete zakoupit zde
Autor: Martina Jachanová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *