Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tapatalk. Ideální aplikace pro prohlížení diskuzních fór!

Michal Poláček 0

Pokud o Tapatalku slyšíte poprvé, stručně vám jej představím.

Co je to vlastně Tapatalk? Tapatalk je aplikace pro komfortní prohlížení diskuzních fór optimalizovaná pro chytré zařízení jako je  iPhone, iPad, Android, Windows Phone. Aplikaci Tapatalk je možné využít u všech fór typu vBulletin, IPBoard, phpBB a SMF s aktivovaným tapatalk pluginem. Právě tento plugin je velice důležitý a bez něj k fóru přes aplikaci přistupovat nelze.
Tapatalk nám umožňuje přehledně číst a psát příspěvky v jednoduché a datově méně náročné formě. Jeho hlavní výhoda je právě v přehlednosti na displejích telefonů a tabletů. Uživatel tedy nemusí listovat a číst fóra v prohlížeči, ale v praktičtější podobě přímo v aplikaci.
V hlavní nabídce vám aplikace po stisknutí tlačítka „prohledat fórum“ poskytne seznam různých druhů internetových fór podle jejich tématického zaměření, jako např. Games, Sports, Music atd. Pokud hledáte nějaké konkrétní fórum, tak stačí vyhledat ho podle jeho názvu.
Náš web můžete pomocí Tapatalku také sledovat  najde te nás pod heslem my-jolla.cz

2013-11-29-20-34-57[1]

Přihlásit se můžte s údaji získanými při registraci zde na webu. Tyto údaje zároveň slouží i k přihlášení k našemu fóru.
2013-11-29-20-33-37[1]
Jestliže stále u nás registraci nemáte, tak neváhejte a v tapatalku zadejte vaše jméno a heslo (které chcete používat) a tapatalk se vás zeptá, zda chcete vytvořit účet.

2013-11-29-21-01-55[1]

 

Download:

Windows Phone            Android              Iphone

 
Zdroj: play.google.com, Tapatalk.com