Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Představujeme redaktory: Kdo je Daniel Barnet ???

Michal Poláček 0

Dobrý den, jmenuji se Daniel Barnet, ale kamarádi mi říkají „Barney“, je mi 29 let a pracuji jako operátor výroby balicích přípravků (pěnové a polystyrenové tvarovky pro balení spotřebního zboží, především elektroniky). V novinářské “branži” jsem se moc neangažoval, občas jsem přispíval na web http://www.mynokia.cz

Měl jsem rovněž příležitost pracovat jako operátor výroby plastových částí automobilů. A také od svých 13 let opravuji většinu domácí elektroniky, tudíž i telefony a počítačovou techniku. Tyto zkušenosti mi přinesly mnoho znalostí o problematice výroby, designu a opravy mnohých přístrojů. Na popud Michala Poláčka jsem se rozhodl spolupracovat na tomto webu jako redaktor.
Telefony jsou pro během posledních cca. 8 let koníčkem a stále zkouším další nové kousky. Často se mi stávalo, že po měsíci užívání jednoho modelu jsem zase vlastnil nějaký jiný. To mi přineslo širokou perspektivu mezi všemi mobilními OS od Symbian a Maemo přes Windows Mobile a Os Bada až po Android, IOS a Windows Phone.
Jolle i Newkii držím palce a věřím, že zkušenosti z 90. let, jsou tito lidé schopni použít ve prospěch nás všech a přivést na světlo světa další skvostné kousky mobilní techniky tak jako Nokia ve své zlaté éře.